Description
| Maximum load | 120kg |
| Frame | Aluminium alloy folding frame |
| Tyres | 20in x 1.95 |
| Brake system | Mechanical disc brake |
| Derailleur | Shimano 7 speed |
| Battery type | 48V 10.4ah lithium battery |
| Motor rated power | 350W |
| Display | LCD |
| Size (L×W×H) | 132*24*64cm |
| G.W | 28.4kg |
| Color | Black/white |

Reviews
There are no reviews yet.