Description
| Frame | Â Metal frame |
| Tyres | 26”X1.90 |
| Brake system | Mechanic disc brake |
| Speed | 25km/h |
| Battery type | 36V 12.5Ah lithium battery |
| Motor rated power | 250W |
| Range | 45km |
| G.W | 36.1Kg |
| Packing size | 151*24*79cm |
| Color |
White |
For any order above £19.90 shipping is free of charge.
You have the right to return your orders within 30 days.
Your payments are secure with our private security network.
| Frame | Â Metal frame |
| Tyres | 26”X1.90 |
| Brake system | Mechanic disc brake |
| Speed | 25km/h |
| Battery type | 36V 12.5Ah lithium battery |
| Motor rated power | 250W |
| Range | 45km |
| G.W | 36.1Kg |
| Packing size | 151*24*79cm |
| Color |
White |
| Color | Black, White |
|---|
Welcome to ALL4EBIKES!
Typically replies within minutes
WhatsApp Us
🟢 Online | Privacy policy
WhatsApp us
Reviews
There are no reviews yet.