Description
| Frame | Aluminum alloy 6061built-in battery suspension frame |
| Tyres | 26in x 2.1 KENDA |
| Brake system | Hydraulic disc brake |
| Derailleur | Shimano 7 speed |
| Front fork | Suspension fork with lock |
| Battery type | 48V 14Ah lithium battery |
| Motor rated power | 750W |
| Display | LCD color + USB |
| G.W | 30.8Kg |
| 136*25*72cm | |
| Color | Black/white |

Reviews
There are no reviews yet.