Description
| Maximum load | 130kg |
| Frame | High carbon steel folding frame |
| Tyres | 20in x 2.35 |
| Brake system | Mechanical disc brake |
| Derailleur | Shimano 7 speed |
| Battery type | 36V 12Ah lithium battery |
| Motor rated power | 350W |
| Display | LCD |
| Size (L×W×H) | 142*24*69cm |
| G.W | 32.7Kg |
| Color | Black/white/deep blue/ |

Reviews
There are no reviews yet.